Mis on brownie?

Brownie on ruudukujuline või ristkülikukujuline küpsetatud magustoit, mis on valmistatud šokolaadist ja on tavaliselt pehme ja täidlane. See võib sisaldada ka pähkleid, näiteks kreeka pähkleid või pekaanipähkleid, ja mõnikord on selle peal koorik. Brownie’sid serveeritakse tavaliselt suupisteks või magustoiduks ning neid võib nautida ilma lisandita või jäätise, vahukoorega või muude lisanditega. Brownie’dest on palju variante, sealhulgas blondies (brownie’d, mis on šokolaadi asemel tehtud pruuni suhkruga), piparmündi brownie’d, juustukoogi brownie’d jms. Meie veebilehelt leiate brownie’sid igale maitsele.

Kui kaua brownie’d säilivad?

Brownie’d võivad säilida kuni nädal aega külmkapis ja 3-4 päeva toatemperatuuril õhukindlas konteineris. Kuna need brownie’d on pehmed, laotage iga kihi vahele küpsetuspaber või hoidke neid ühe kihina.

Kas brownie’sid võib külmutada?

Jah, brownie’sid võib külmutada. Kuid on soovitatav glasuuritud brownie’d glasuurida pärast nende üles sulatamist. Pakendage brownie’d enne külmutamist kindlalt alumiiniumfooliumisse ja kilekotti ning asetage need külmutuskindlasse anumasse. Brownie’d säilivad külmutatult kuni kolm kuud.